Stecol dla „Rynku Infrastruktury”: Jesteśmy przygotowani do S14

19.08.2019

stecol

Wicedyrektor Stecol w wywiadzie dla Rynku Infrastruktury

Wojciech Karmasz, wicedyrektor Stecol Corporation w Europie, opowiedział portalowi RynekInfrastruktury.pl o budowie obwodnicy Łodzi.

Wojciech Karmasz podkreślał, że firma jest w pełni przygotowana do realizacji S14 tak z technicznego, jak i organizacyjno-logistycznego punktu. Stecol wykonywał już bardziej złożone projekty. Wypracował także procedury zabezpieczające przed wahaniami cen czy dostępności materiałów. Wicedyrektor Stecol Europe zapewnił, że polsko-chiński zespół inżynierów firmy jest obecny w Polsce od kilku lat, łączy zatem wiedzę zdobytą na innych rynkach z lokalnym doświadczeniem. Stecol zbudował także dobre relacje z partnerami, oparte na zasadzie win-win. To wyłącznie sprawdzone polskie firmy, takie jak Mosty Łódź.

Dla Stecolu projekt S14 to pierwszy krok do dalszej ekspansji na rynku polskim i w innych krajach europejskich. Inne przedsiębiorstwa z grupy PowerChina przez ostatnie kilka lat z powodzeniem nadzorowały w Polsce inwestycje infrastrukturalne, choćby Wrocławski Węzeł Wodny, a w tej chwili nadzorują budowę linii 400kV Chełm – Lublin i zbiorników przeciwpowodziowych w Kotlinie Kłodzkiej.

Całość wywiadu dostępna jest w serwisie RynekInfrastruktury.pl.

Podziel się i komentuj