Stecol globalnie

Stecol Corporation jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Pracujemy nad projektami inżynieryjnymi w ponad 40 krajach świata. Doświadczenie tysięcy inżynierów Stecol oraz współpraca tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami sprawiają, że jesteśmy skutecznym partnerem w najtrudniejszych przedsięwzięciach infrastrukturalnych. Gwarantujemy bezpieczną i szybką realizację każdej inwestycji.

Stecol Corporation powstał w Chinach w 1962 roku jako jeden z pionierów w dziedzinie budowy i rozwoju elektrowni wodnych i infrastruktury transportowej. W swoim portfolio mamy również budowę kilku kluczowych autostrad. Jakość naszej pracy i zgromadzone doświadczenie zaowocowały tym, że dzisiaj nasza działalność ma zasięg globalny.

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie inwestycji infrastrukturalnych w takich obszarach jak budowle hydrologiczne, energetyka i infrastruktura elektroenergetyczna, drogownictwo, linie kolejowe, budowa infrastruktury mieszkaniowej i biurowej. Jesteśmy obecni w Afryce, Azji i Europie. Nasi inżynierowie zdobyli doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w najtrudniejszych warunkach klimatycznych i terenowych.

Dysponujemy własną bazą laboratoryjną, w której rozwijamy nasze technologie, aby realizowane przez nas inwestycje spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa. Zawsze działamy z poszanowaniem dla środowiska naturalnego i lokalnych społeczności, tego też wymagamy od naszych partnerów. Budowanie zrównoważonej przyszłości to dla nas więcej niż tylko hasło.

Stabilność, bezpieczeństwo i skuteczna realizacja powierzonych inwestycji pozwalają nam cieszyć się zaufaniem inwestorów. Najlepszym tego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz ratingi na poziomie AAA, które każdego roku otrzymujemy od niezależnych instytucji finansowych.